1999-2000

 

 
Vrijdag, 29 oktober 1999, 20.00 uur, Film-Plateau Gent.

Elektroakoestische Muziek
Programma:

Ricardo Mandolini

Ceremonia Secreta (1984)

Los Enemigos del Hombre de Conocimiento (1996)

El Espiritu de la Lluvia (1999)

Peter Missotten

Kortfilm: MEER (1998)
Muziek: Eric Sleichim en het Blindmankwartet

Annette Vande Gorne

Tao: Bois, troisième élément (1986)
Tao: Terre, cinquième élément (1991)

Vrijdag, 10 december 1999, 20.00 uur, Film-Plateau Gent.
Carré met slagroom
Programma:

Christian Wolff
Gentsong (1999)
Blokfluitkwartet en slagwerk

Frans Geysen
Lichtspleten
(1996)
Blokfluitkwartet

Geert Logghe
Cinq Ordres (1997)
Blokfluitkwartet en slagwerk

Hans Richter
Kortfilm: Vormittagspuk (1927)
Muziek: live-begeleiding door Carré

Alvaro Guimaraes
Les indiennes galantes ou les folies flamandes (1996)
Blokfluitkwartet

Frank Nuyts
Tripping Fifes (1997)
Blokfluitkwartet en slagwerk

Uitvoerders:
Blokfluitkwartet Carré: Karin Gutsche, Ines Rasbach, Marleen Vertommen, Tomma Wessel
Slagwerk: Michael Weilacher

Woensdag, 23 februari, 20.00, Film-Plateau Gent.
het SPECTRA ensemble

Programma:

Jonathan Harvey
Ricercare una melodia (1984)
hobo en tape

Kalevi Aho
Sonata (1984/85)
hobo en piano

"Sur les bords de la caméra", Henri Storck (1933)
stille film met live-improvisatie op hobo door Piet Van Bockstal

Lucien Goethals
Pentagoon (1963)
piano

Flo Menezes
Atlas Folisipelis (1996/97)
hobo, percussie (2), en tape

Uitvoerders:
Het SPECTRA ensemble
Piet Van Bockstal (hobo), Katrijn Friant (piano), Piet De Block & Gerrit Nulens (percussie).

Woensdag, 26 april 2000, 20.00 uur, Film-Plateau Gent.
Elektroakoestische Muziek en Film

Programma:

Todor Todoroff

Voices part 1 (1997)
Retour à la raison (1995)
Reflets/Vitess (1995)
In between V1 (2000)

Elsa Justel


Ichihualasto
Chi-pa-boo
Fy Mor
Alba sud

 


 


 

 

 

[presentatie] [Lucien Goethals] [praktische info] [activiteiten] [archief]
_______________________________________________________________________________

Stichting Lucien Goethals